Zkušenosti s GRAVIOLOU MEDICO


Již několik let jsem pravidelně užívala léky na vysoký krevní tlak. Minulý rok jsem objevila Graviolu Medico a její pravidelné užívání mi pomohlo stabilizovat hodnoty mého krevního tlaku natolik, že po dohodě s lékařem již léky nadále neužívám. Jsem s Graviolou velmi spokojená a doporučila bych ji každému i jako prevenci.
Jana, 65 let

Cukrovka nebolí. Ale může pořádně potrápit. U nás v rodině je dědičná, ale já nečekám až na mě přijde řada. Moje volba je Graviola Medico.
Andrea, 27 let

Je mi 35 let, jsem štíhlá, sportuji a jím zdravě. Přesto mě dlouhodobě trápily vysoké hodnoty špatného Cholesterolu, ale odmítala jsem klasické léky z důvodu vedlejších účinků. Pak jsem dostala tip na Graviolu Medico. Přírodní cestou se mi hodnoty upravily, cítím se skvěle a mám opět spoustu energie.
Helena, 35 let

Před 2 lety mi lékař potvrdil diagnózu Diabetes Mellitus. Byla nasazena standardní léčba antidiabetiky a hladina glykémie stále kolísala a byla zvýšená. Na základě doporučení jsem se rozhodl pro Graviolu Medico. Po 2 měsíční kúře 2 x denně 1 tableta je hladina cukru stabilizovaná a moje hodnoty v normě. M Graviola funguje.
Karel, 64 let

Graviola Medico je super. Říkám to narovinu, jako že jsem už něco vyzkoušel. Tohle mi zvedlo výkon.
Robert, 28 let

Rozhodl jsem se pro detoxikaci organismu. Užíval jsem Graviolu Medico, pil vodu s citrónem a bylinné čaje a mělo to super výsledky, doporučuji ji každému. První dny jsem se cítil dost špatně, bylo mi na zvracení a měl jsem průjem, ale vydržel jsem a stálo to za to. Mé tělo se doslova vyčistilo.
Jiří, 42 let

Dlouhou dobu mě trápily problémy močových cest, léčila jsem se s opakovanými záněty a vyzkoušela mnoho přírodních preparátů. Teprve Graviola Medico mi opravdu pomohla a již po měsíci užívání cítím velkou úlevu. Určitě si brzy objednám další balení.
Zuzana, 37 let

Několik let se mi stále vracely angíny. Vždy stejný průběh, bolelo mě celé tělo, cítila jsem vnitřní horečku, bolest v krku a velkou slabost. Pak jsem vyzkoušela Graviolu Medico. Pravidelné užívání pomohlo a za poslední rok ani jedna angína, pouze 3 denní lehké nachlazení, které jsem zvládla bez chemie a s úsměvem na tváři.
Petra, 45 let

Celý život aktivně sportuji. Pak přišel náhle zánět žil a velké bolesti nohou. Vyzkoušel jsem Graviolu Medico a překvapilo mě, jak rychle se dostavilo zlepšení. Po několika týdnech jsem opět bez potíží a mohu zase s přáteli na kurt. Graviolu Medico bych doporučil každému, kdo dává přednost přírodní léčbě.
Petr, 49 let

Tátovi objevili rakovinu plic. Okamžitá klasická léčba formou ozařovaní a chemoterapie. Na počátku hodně zhubnul, bylo mu špatně a neměl chuť k jídlu. Hledala jsem různé alternativy a četla jsem mnoho doporučení na Graviolu. Objednala jsem tedy Graviolu Medico a ihned jsme ji vyzkoušeli. Po pár týdnech nastala viditelná změna, vrátila se mu jeho energie a chuť k jídlu, chodí každý den na procházky do přírody a celkově se cítí fit. Graviola nám opravdu pomáhá.
Ivana, 37

Moje dřívější dlouhodobé hodnoty krevního tlaku 160/110 nebyly příznivé. Díky Graviole Medico se nyní drží na 130/80! Cítím se opravdu skvěle. Radost mám já i můj lékař.
Jan, 55 let


Zpět na hlavní stranu

Účinky a použití Gravioly


Graviola Medico je velmi silný antioxidant.

Neutralizuje volné kyslíkové radikály v krvi a tím snižuje riziko oxidačního stresu.

Volné kyslíkové radikály jsou podstatou vzniku mnoha závažných onemocnění.

Graviola je po staletí užívaná v přírodní medicíně v oblasti Jižní Ameriky. Současně je také často využívána v tradiční čínské medicíně.

Prokázané příznivé účinky listů Gravioly:
snížení hladiny cukru v krvi
snížení hladiny cholesterolu v krvi
příznivě upravuje krevní tlak
imunomodulační účinek
příznivě upravuje imunitní systém
antioxidační účinek
napomáhá neutralizaci volných radikálů v krvi
Protizánětlivý účinek
tlumí známky zánětu
analgetický účinek
tlumí bolest

Pro koho je Graviola vhodná?

Je vhodná pro každého především jako prevence neboť se jedná o silný antioxidant. Dále pro pacienty se zvýšenou hladinou cukru a cholesterolu v krvi, také pro lidi trpící hypertenzí (zvýšeným krevním tlakem). Hodí se pro osoby s poruchou imunitního systému. Také je vhodná pro onkologické pacienty jako podpůrná a doplňková výživa při různých typech léčby moderní medicínou.

Jaké má Graviola účinné mechanismy?

Graviola má antioxidační a imunomodulační účinky. Napomáhá neutralizaci volných radikálů v krvi a příznivě upravuje imunitní systém. Dále může napomáhat snižovat hladiny cukru a cholesterolu v krvi a příznivě upravuje hodnoty krevního tlaku, čímž úspěšně bojuje s metabolickým syndromem. Graviola kromě toho také působí protizánětlivě a analgeticky, tlumí známky zánětu a tlumí bolest.

Jaké je doporučené dávkování a užívání?

Doporučená denní dávka Gravioly Medico jsou 2 tablety denně, lépe po jídle a zapít dostatečným množstvím vody.

Graviola Medico je vyráběna v České republice za podmínek "správné výrobní praxe" GMP(anglická zkratka pro Good Manufacture Practice, neboli česky - Správná výrobní praxe). Jedná se o systém, jehož cílem je zvyšovat bezpečnost a kvalitu výroby. Je to způsob, který určuje pravidla provozu, tak aby nedocházelo k nebezpečí, např. vzniku zdravotně závadných produktů a zároveň nebyla porušována legislativa. GMP - To jsou přísné podmínky, za kterých jsou vyráběny pouze léčiva. Tento postup vymezuje Graviolu Medico a zaručuje vysoký standard kvality.

Graviola je perspektivní rostlina s širokým potenciálem. Od roku 1940 je podrobována vědeckému zkoumání a její použití se postupně rozšiřuje po celém světě. Graviola obsahuje specifické látky řadící se do skupiny acetogeninů, tzv. Annnonacenové acetogeniny, které jsou obsaženy zejména v listech. Proto je Graviola Medico zpracovávána pouze z listů stromu Graviola.

Díky těmto složkám je vhodné Graviolu Medico využívat jako samostatný, jednosložkový doplněk stravy, který posiluje obranné funkce organismu, napomáhá jeho správné činnosti a zmírňuje následky nepříznivého životního stylu.

GRAVIOLA V ONKOLOGII

Příznivé účinky Gravioly Medico pro onkologické pacienty. Prevence vzniku nádorového onemocnění. Napomáhá k řízenému zániku nádorových buněk. Zabraňuje růstu nádorových buněk.

Jak Graviola dále pomáhá?

Je velmi silný antioxidant, který napomáhá k regeneraci a ochraně buněk. Je vhodný potravinový doplněk u pacientů s onkologickým onemocněním. Příznivě doplňuje standartní onkologickou terapii a napomáhá k podpoře vitality během léčby. Podporuje regeneraci a samoozdravné procesy těla. Napomáhá k ochraně zdravých buněk a současně regeneruje buňky postižené. Posiluje obranné funkce organismu.
Graviola Medico je potravinový doplněk. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci a účinky použití konzultujte se svým zdravotním poradcem, lékařem nebo lékárníkem.

Zpět na hlavní stranu